ÜMRANİYE HURDACI

Hurda Metal Geri Dönüşüm

ÜMRANİYE HURDACI

Mayıs 15, 2020 Anadolu Yakası Hurdacı 0

Ümraniye’de 2004 yılından bu yana devam eden kentsel dönüşüm projeleri kapsamında hurda sektöründe büyük canlanma görülmeye başlanmıştır.

Geri dönüşüm kapsamında yıkılan bu binalardan arta kalan demir, bakır, sarı, çinko, alkopant ve alüminyum gibi hurda çeşitleri bu bölgedeki hurdacılık sektörünü olumlu yönde etkiledi.

Kentsel dönüşüm alanındaki bu büyük artış bölgede yeterince deneyimli ve donanımlı hurdacı bulunmadığından birçok problemi de beraberinde getirdi. İşte bu noktada geçmişten günümüze kendi alanında uzmanlaşmış personeliyle hizmet sunan firmamız Demircioğlu Hurda A.Ş olarak Ümraniye ve çevre bölgelerde hizmet sunmaktayız.

Ümraniye ve çevre bölgelerde bina yıkım işleri, hurda karşılığı bina yıkımı ve yerinden hurda alımı yapmaktayız.

Firmamız Demircioğlu Hurda A.Ş büyük ve köklü bir firma olmanın getirisi olarak ve müşteri memnuniyeti önceliğimiz olduğundan dolayı hurda alım fiyatlarını piyasa fiyatlarının üstünde almakta, bina yıkımı fiyatlarını ise piyasa fiyatlarının altında yapmaktadır. Bundan dolayı bina yıkımı ve hurda satım işlemlerinizde firmamız Demircioğlu Hurda A.Ş’den fiyat almayı unutmayınız.

Açıklama:  Ümraniye Hurdacı

Esenevler Mahallesi yıkım hurdası açısından iyi bir durumda bu yüzden hurdacı olarak buradayız. İstiklal Mahallesi motor hurdası bulmak için ideal bir yer ayrıca hurda krom fiyatı burada daha uygun. İnkılap Mahallesi ise makine hurdasının çok çıktığı bir mahallemizdir. Burada da hurda kurşun fiyatları çok caziptir.

Ümraniye Esenkent Mahallesi’nde metal hurdası ve diğer hurda satışı yoğun olmaktadır. Ayrıca Tantavi Mahallesi hurda borsası açısından önemli olan işletmelere ev sahipliği yapmaktadır. Birçok müşterimiz Tepeüstü Mahallesi’nden hurda bakır fiyatları için telefon ediyor. Bu mahallemizde de en uygun hurda fiyatını sunuyoruz.

İstanbul Ümraniye Ihlamurkuyu Mahallesi lastik hurdası açısından hurda merkezidir. Yani burada plastik hurda türevleri daha yoğun olmaktadır. Fatih Sultan Mehmet Mahallesi ise çinko hurdası çıkarmasıyla meşhur bir mahalledir. Ayrıca FSM’de hurda sarı bakır fiyatları ve diğer güncel hurda fiyatları için bizi aramanızı rica ediyoruz.

Anadolu Yakası Tatlısu Mahallesi’nde hurda bakırın kilosu en iyi oranı almaktadır. Ayrıca fire oranın en düşük çıktığı mahalledir. Aşağı Dudullu Mahallesi alüminyum hurdası açısından zengin bir bölgedir. Ayrıca bu mahalleden moloz nakliyesi ve fabrika atık hurdası alımında hizmet sunuyoruz.  

Ümraniye Atakent Mahallesi fabrika hurdası satışları ile tanınan bir bölgedir. Hem de kağıt hurda fiyatları ile atık kağıt alan hurdacıları buraya toplamayı başaran bir mahalledir. Atatürk Mahallesi de fabrika çöp hurdası ve kablo hurdası açısından yoğun bir mahalledir.  

Ümraniye mahalleleri inşaat sektörünün sürekli işlek olduğu yerlerdir. Ama o mahalleler arasında en çok Parseller Mahallesi inşaat hurdası çıkartmaktadır. Ayrıca doko hurdası ve hurda geri dönüşüm olarak kullanılabilecek diğer inşaat malzeme hurdaları yoğun bulunur.

Cemil Meriç Mahallesi sanayi hurdası olarak daha “İstanbul hurdacı” esnaflarının ilgisini çekmiştir. Ayrıca bölgede yine sanayi kuruluşları sayesinde alüminyum hurda fiyatları çok uygun fiyatlı temin edilmektedir. Bölgede ihtiyaç fazlası olması sebebiyle demir hurda fiyatı makul değil bu da demir hurdacılarını uzak tutmaktadır.  

Namık Kemal Mahallesi hurda kağıt açısından zengindir. Dumlupınar Mahallesi ise yüksek tonajda kablo hurdasını hurdacılar sitesine göndermesi ile meşhurdur. Bölgede atık kağıt fiyatları Namık Kemal’e göre pahalıdır.

Ümraniye Necip Fazıl Mahallesi ikinci el hurdası ve hurda kablo satışlarının çok olduğu mahalleler arasındadır. Huzur Mahallesi kurşun hurdası başta olmak üzere diğer hurda metal çeşitleri özellikle de alüminyum hurdasının rahat temin edildiği yerdir.  

Anadolu Yakası Elmalıkent Mahallesi kağıt hurdasıkarton hurdası açısından hurdacıların dikkatini çekmiş ise de çelik hurda fiyatlarının sürekli artması ile hurda alım satım işleri istenilen seviyede değildir. Armağan Evler Mahallesi ise bakır hurdası ve paslanmaz hurda ile ön plana çıkmıştır.

Site Mahallesi hurda demir kilosu ve alikobant fiyatları için ideal bir konumdadır. Çünkü fabrika çöp temizliği yapan firmalar hurdacı esnafıyla beraber çalışmaktadır. Bu mahallede bakır kablo fiyatları Şerifali Mahallesi’ne göre daha uygundur. Ama hurda demir için maalesef aynı şeyleri söyleyemiyoruz.  

Açıklama:  ümraniye hurdacı, ümraniyede hurdacı

Yaman Evler Mahallesi’nde hurda alüminyum fiyatları 2017 başından itibaren sürekli artmıştır. Hekimbaşı Mahallesi’nde de krom hurdası (paslanmaz hurdası) ve hurda plastik fiyatları sürekli artmıştır. Yine Yukarı Dudullu Mahallesi hurda alüminyum fiyatı için artışın söz konusu olduğu mahallelerdendir. Ayrıca bu mahallede demir talaşı fiyatı da en az hurda alüminyum kadar iyi bir artış grafiği çizmiştir diyebiliriz.

Çamlık Mahallesi şantiye hurdası açısından yoğun olması sebebiyle hurdacılık sektörünün dikkatini çekmiştir. Adem Yavuz Mahallesi ise arayiş hurdası yani fabrika atığı hurdası açısından yoğun bir bölgedir. Ayrıca buradan satılık hurda konteyner temin etmek de kolaydır. Çakmak Mahallesi de benzer olarak inşaat hurdası açısından zengin olup bölgede hurdalık alanlar vardır.

Kazım Karabekir Mahallesi ise sucu işletmelerin çok olması sebebiyle sarı hurdası (pirinç hurdası) ve nakliye firmalarının artık kullanmadığı hurda konteyner açısından zengin bir mahalledir. Ayrıca bölgede çok sayıda satılık çöp nakliye aracı vardır. Demircioğlu Hurda olarak “Kazım Karabekir’de bakır hurdası” için en iyi fiyatı sunuyoruz. Ümraniye Esenşehir Mahallesi ise çelik hurdası ve hurda sarı fiyatını en iyi sunduğumuz mahalledir.

Ümraniye bina yıkımı işleri de yaptığımız bir semttir. Ayrıca buradan alüminyum kilo fiyatı için bize telefon edebilirsiniz. Ve tavsiyemizdir bizden günlük hurda bakır fiyatları almadan Topağacı Mahallesi’nde hurda bakır satışı yapmayın.

Mehmet Akif Mahallesi ise Ümraniye’nin bir çok mahallesi gibi inşaatların sürekli devam ettiği bir yer olması nedeniyle plywood hurdası ve hurda kağıt alımı yaptığımız bir mahalledir. Altınşehir Mahallesi’nde ise demir hurdası satılık hurdalar arasında en öne çıkan hurdadır. Bu yüzdendir ki “Anadolu yakası hurdacıları” bu mahalleyi çok sık ziyaret eder.

Saray Mahallesi depo rafı hurdası çıkarması ile hurda firmaları arasında raf mahallesi olarak tabir edilmektedir. Bölgedeki dükkânların ve depoların çöp hurdası hurda alanlar şirketlere ekmek kapısı olmaktadır. Madenler Mahallesi de plastik hurdası ve hurda karton fiyatının en iyi olduğu yerlerdendir. Bu yüzden buradan da hurda alımı tüm hızıyla sürmektedir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Teklif Alın