TUZLA HURDACISI

Hurda Metal Geri Dönüşüm

TUZLA HURDACISI

Mayıs 15, 2020 Anadolu Yakası Hurdacı 0

Geri Dönüşüm Nedir? 

             Geri dönüşüm, en kısa tabirle, atıl durumdaki, atılacak olan maddelerin tekrar kullanıma kazandırılmasıdır. Ömrü tükenen ve artık kullanılmayacak duruma gelen malzemelerin yeniden kullanılabilir hale getirilmesidir. Evde kullandığımız ve çevremizde gördüğümüz, plastikten, demirden, çelikten, alüminyumdan, bakırdan, çinkodan, kurşundan, kromdan yapılmış her şey geri dönüşüm özelliğine sahiptir.

Açıklama:  Geri Dönüşüm
         

Neden Önemlidir?

              Bu maddelerin atıl durumda olması çevreye ve doğaya da büyük zarar vermektedir. Üretiminde zehirli unsurlar bulunduran bazı elektronik eşyalar geri dönüşüme kazandırılmazsa doğaya ve canlılara zarar verir.

               Bir plastik şişeyi ele alalım. Geri dönüşüm sağlanmadığı sürece yeni plastik şişeler üretmek için hep ham maddeye ihtiyaç vardır. Bu da dünyamızdaki doğal kaynakların daha çabuk tükenmesine yol açar. Peki, artık kullanımdan kalkmış olan plastik şişeleri, çevre kirliliğini önlemek için yakarsak ne olur? O zaman da yakılan plastik şişe su kirliliğine ve sera gazı oluşturtarak hava kirliliğine neden olur. Bu da doğanın büyük oranda zarar görmesi demektir. Alternatif nedir? Elbette, geri dönüşüm.

Demircioğlu Hurda

               Demircioğlu Hurda, kurulduğu 1992 yılından bu yana bunun bilincini ve sorumluluğunu taşıyarak geri dönüşüme büyük önem vermektedir. İstanbul’un Anadolu ve Avrupa yakası ilçeleri başta olmak üzere çevre illerde de hurdacılık sektöründe büyük bir paya sahiptir. Tuzla’da hurda alımında büyük bir pazara sahip olan Demircioğlu Hurda, bu bölgelerden aldığı hurdaları belirli bir mekanizmadan geçirip ayırma işlemini yaptıktan sonra hurdaları en faydalı olabilecek yerlere gönderir.

Bize Nasıl Ulaşabilirsiniz? 

         Bize ulaşmak için sitenin en üstünde bulunan telefon numarasını arayabilirsiniz. Tuzla’nın neresinde olursanız olun bir telefonla çok kısa bir sürede gelip hurdalarınızı kapınızdan alalım. Evinizin garajında ya da bodrumunda kullanmadığınız eşyaların sizin için bir önemi olmayabilir. Ancak ülke ham maddelerinin tüketilmemesi ve ülke ekonomisine katkı sağlamak açısından biz hurdacılar için çok önemli bir yere sahiptir. Hurdalarınızı satmak için tek yapmanız gereken bizi telefonla aramanız. 

Açıklama:  Demircioğlu Hurda

Hizmetlerimiz

Tuzla Postana Mahallesi Hurda Alımı

Tuzla Cami Mahallesi Hurda Alımı

Tuzla İstasyon Mahallesi Hurda Alımı

Tuzla Yayla Mahallesi Hurda Alımı

Tuzla Evliya Çelebi Mahallesi Hurda Alımı

Tuzla İçmeler Mahallesi Hurda Alımı

Tuzla Aydıntepe Mahallesi Hurda Alımı

Tuzla Mimar Sinan Mahallesi Hurda Alımı

Tuzla Şifa Mahallesi Hurda Alımı

Tuzla Aydınlık Mahallesi Hurda Alımı

Tuzla Mescit Mahallesi Hurda Alımı

Tuzla Orhanlı Mahallesi Hurda Alımı

Tuzla Orta Mahallesi Hurda Alımı

Tuzla Akfırat Mahallesi Hurda Alımı

Tuzla Fatih Mahallesi Hurda Alımı

Tuzla Tepeören Mahallesi Hurda Alımı

Tuzla Anadolu Mahallesi Hurda Alımı

            Tuzla’nın yukarıda yazılı olan tüm mahallelerinden her türlü bakır hurdasıdemir hurdasıalüminyum hurdası, Sarı (Pirinç) hurda, Çinko hurdası, Krom, Nikel hurdası, Kurşun hurdası, diğer demirli karışık maden hurdalarını alıyoruz. Ayrıca Pimapen Plastik Hurda, Pvc Plastik hurda, Sac-Tenek hurdası ve her türlü kağıt ve plastik hurda çeşitlerini de almaktayız.

            Ayrıca çöp nakliyesibina yıkımımoloz taşıma ve fabrika temizliği sektöründe de Tuzla’da ilk akla gelen şirket olan Demircioğlu Hurda, geniş araç filosu ve deneyimli personeli ile yıkım, taşıma ve temizlik işlerinizi itina ile yerine getirir.
Açıklama: Demircioğlu Hurda

En Güncel ve En Yüksek Hurda Fiyatı

         Güncel hurda fiyat listesini günü gününe takip eden şirketimiz, hurdalarınızı en güncel hurda fiyatları tarifesine göre, değerinde alır. İstanbul ve Tuzla’da hurda fiyat piyasasını çok iyi takip ederek hurdalarınızın, değerini kaybetmeden anında nakite dönüşmesini sağlar.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Teklif Alın