GEBZE HURDACISI

Hurda Metal Geri Dönüşüm

GEBZE HURDACISI

Temmuz 14, 2020 Kocaeli 0

Gebze’de hurda alım satımı yapan firmamız hem demir içeren hem de demir dışı metaller alan hurda metal işleme merkezidir. Hurda metallerin toplanması, geri dönüştürülmesi ve tedarikinde ilk akla gelen şirketiz.
Gebze genelinde hurda demir, alüminyum hurdası, bakır hurdası, pirinç hurdası, hurda teneke kutular ve diğer hurda metal çeşitleri de dahil olmak üzere geri dönüşüm alanında hizmet veriyoruz .

Marmara bölgesindeki tüm hurda metal pazarlarını yakından takip ederek, hurdalarınız için en iyi fiyatı sunmaya özen gösteriyoruz. Gebze hurda fiyatları için lütfen bizi arayın. Unutmayın ki Gebze hurda firmaları arasında en güncel hurda fiyatı bizde!
Demircioğlu Hurdacılık Gebze’nin önde gelen hurda metal alan şirketlerinden biridir. Aynı zamanda, endüstriyel, ticari ve devlet kurumlarının çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak üzere kapsamlı bir hurda alım ağı hizmeti kurduk. Özellikle Adem Yavuz Mahallesi hurda alımı merkezlerimiz arasındadır.
Mimar Sinan Mahallesi’nde ise çeşitli geri dönüşüm ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere hizmet veriyoruz. Ayrıca Yavuz Selim Mahallesi’nde büyük ölçekli bina yıkımı, hafriyat alanı temizlenmesi ve çevre ıslahı hizmetleri sunuyoruz. Gebze’de bina yıkım işlerinde mesleki eğitim almış ve tecrübeli ekibimiz, işi zamanında ve belirlenen bütçe dahilinde tamamlamak için tüm deneyim, bilgi ve donanıma sahiptir.

Beylikbağı Mahallesi’nde evinizden ya da işyerinizden metal parçalarını almak için metal geri dönüşüm araçlarımızı çağırabilirsiniz. Hemen hemen tüm hurda metaller çevre üzerindeki etkisini azaltarak geri dönüştürülebilir.
Gebze geri dönüşüm firmaları arasında teknolojik olarak gelişmiş hurda ayrıştırma ve işleme tesisi bulunan ve hurdaların geri dönüştürülmesi gibi geniş bir yelpazede hizmet sunan bir şirketiz. Ayrıca, buzdolapları, bulaşık makinaları, çamaşır makinaları gibi beyaz eşya hurdalarını da içeren hurda malzemelerin imha işlemini yapıyoruz. Aynı zamanda paslanmaz çelik hurdası, hurda alüminyum, hurda bakır ve çinko hurdası gibi demirli ve demir dışı malzemeler de dahil olmak üzere birçok hurda çeşidini geri dönüşüme kazandırıyoruz.
Gebze geri dönüşüm alanında önemli bir yer olan Ulus Mahallesi’nde büyük ticari fabrikaları, bina ve çalışma alanlarını temizlemek için gereken tecrübe, ekipman ve teknik bilgiye sahibiz. Ekipmanlarımız arasında vinçler, büyük asansörler, ön yükleyiciler, ekskavatörler ve mobil kırma makinaları vardır.
Gebze hurda geri dönüşüm firmaları arasında bizi lider konuma getiren en önemli özelliklerimizden biri büyük bir nakliye filosuna sahip olarak, Türkiye çapında nakliye çözümleri sunuyor olmamızdır. Kapsamlı filomuzda çok sayıda kamyon, tır, römork, konteyner ve yükleyici iş makinaları mevcuttur. Özellikle fabrika atık nakliyesi, çöp taşımacılığı ve moloz nakliyesi işlerinde profesyonel hizmet sağlıyoruz.
Gebze’de hurda metalinizi ya da eski makinelerinizi nereye satacağınızı bilemiyorsanız geri dönüşüm lisansına sahip olan firmamıza güvenebilirsiniz. Gebze’de metal hurdasının alım satımı konusunda dürüst ticaret anlayışı ile çalışıyoruz.

Peki, Neden Demircioğlu Hurdacılığı seçmelisiniz?
Bir aile şirketi olan, mümkün olan en iyi beceri, hizmet ve uygulamaları sunan, 25 yılı aşkın bir tecrübeye sahip ve Kocaeli’nin önde gelen hurda metal ve geri dönüşüm şirketiyiz.
Ayrıca çevre ve şantiye ıslahı, güvenilir bina yıkımı, çöp nakliyesi, atık ayırma, hurda işleme ve metal geri dönüşümden oluşan kapsamlı bir hizmet yelpazesi sunuyoruz.
Bunların yanı sıra üstün müşteri hizmetleri, hurda borsası bazlı garantili ve rekabetçi fiyat sunuyoruz. Üstelik en son teknolojiyi kullanarak ücretsiz alan keşifleri yapıyoruz.
Bu eşsiz hizmetlerden yararlanmak için lütfen sayfanın üstündeki telefondan bizi arayınız.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Teklif Alın