GÖLCÜK HURDACISI

Hurda Metal Geri Dönüşüm

GÖLCÜK HURDACISI

Temmuz 14, 2020 Kocaeli 0

Gölcük’te hurda sektöründe hizmet veren şirketimiz 1992 yılından beri bölge halkının güvenini kazanmış bulunmaktadır. Her çeşit hurdanın alım satım, depolama, ayrıştırma, presleme ve paketleme işlemleri firmamızca özenle yapılmaktadır.

Geri dönüşüm tesislerimizde ayrıştırdığımız hurdaları zaman kaybetmeden fabrikalara teslim ediyoruz. Gölcük’te sanayi ve fabrikaların en yoğun bulunmasından çok fazla çöp ortaya çıkıyor. Bunda dolayı bu tesislerin çöp atıklarını konteyner bırakarak belirlenen zaman çizelgesi çerçevesinde sürekli almaktayız. Buradan dönüştürülen hurdalar sayesinde imalat artığı metal hurda çeşitleri tekrar ekonomiye kazandırılmaktadır.

Firmamız Demircioğlu Hurdacılık çöp hurdası alımlarında ve çöp nakliyesi işinde profesyonel çözüm üretmektedir. Fabrika temizliği işlerini itina ile yerine getiren deneyimli personellerimiz sayesinde Gebze, Çayırova, İzmit, Gölcük ve Darıca bölgesinde tüm fabrikaların güvenini kazanmış bulunmaktayız. Ayrıca Gölcük’ten hurda alan şirketlerin arasında güncel hurda fiyatı sunmasıyla lider konuma gelen şirketimiz Demircioğlu Hurdacılık adresten hurda alım imkanı sunmaktadır.

Bölgede bina yıkım işleri de yapmamız sebebiyle elimizde çok fazla miktarda inşaat hurdası ve ikinci el inşaat malzemeleri bulunmaktadır. Bu arada inşaat şantiyelerinen demir hurdası alımları yapmaktayız. Yine inşaatlardan çıkan doko hurdası ve plywood hurdası stoklarımızda mevcuttur.

Gölcük’ün tüm mahallelerinden haftanın her günü ve günün her saati alüminyum hurdası,  demir hurdası, hurda bakır, hurda çinko, kablo hurdası, arayış hurdası, çöp hurdası, bina yıkımı hurdası, paslanmaz hurdası, hurda kurşun, hurda krom, atık kağıt karton hurdası, atık plastik şişeler, plastik hurdası ve daha bir çok hurda çeşidinin alımını yapmaktayız.

 Gölcük’te hurdacı arıyorsanız bize sayfanın üst kısmındaki telefon numaralarından veya iletişim sayfasındaki talep formundan ulaşabilirsiniz. Ekiplerimiz size en kısa sürede dönüş yapacaktır. Şundan emin olun elinizdeki hurdanın en güncel fiyatını ekiplerimiz size teklif edeceklerdir. Çünkü hurda fiyatlarımız güncel İstanbul hurda Borsası baz alınarak hesaplanmaktadır. Kıyaslama aracı olarak Çolakoğlu hurda fiyatları, Dallı Metal hurda fiyat listesi, İçdaş hurda alım fiyatları, Kardemir hurda fiyatları ve Ormetsan hurda fiyatları ile kıyaslama yapabilirsiniz.

Gölcük’te arayiş hurdası alımı yaptığımız fabrikalardan çok olumlu geri dönüşler almaktayız. Bu aldığımız arayiş hurdalarını en kısa sürede tesislerimizde ayrıştırarak geri dönüşüme kazandırıyor ekonomiye can katıyoruz. Ayrıca fabrikalarınızda üretim artıklarından oluşan arayış hurdalarını değerlendirerek fabrikalarınızda üretimi aksatmadan katkıda bulunuyoruz. Fabrikalarınıza mobil konteynırlar bırakarak çöp atık ayrıştırma ve nakliye işlemlerini zaman kaybettirmeden profesyonel ekiplerimiz aracılığıyla gerçekleştiriyoruz. Gölcük’te fabrikaların çöp hurdalarını ayrıştırıp hurda metal kısmı geri dönüşüme kazandırıyoruz, çöp kısmını ise tesislerimizde uluslararası çöp bertaraf işlemlerine uygun olarak imha ediyoruz.

Gölcük’te demir hurdası alımı yaptığımız birçok hurdacı esnaf var. Bunların tamamına güncel demir hurdası fiyatları sunuyoruz. Gölcük’te demir hurdasını paraya çevirmenin en kolay yolu Demircioğlu Hurdacılığı aramaktan geçiyor. Gölcük’te size bir telefon kadar yakınız demir hurdası alımlarımızda; özellikle şantiye alanları ve inşaat alanları gibi çalışması alanınıza bıraktığımız konteynerlar sayesinde yüksek tonajlı hurda alımları yapabilmekteyiz.

Açıklama:  Araç filomuz sayesinde tüm gölcükten hurda alımı yapıyoruz

Bakır hurdası alımlarında Gölcük’te lider konumda olan şirketimiz Demircioğlu Hurdacılık hem adresten kullanım imkanı sunuyor hem de ücretsiz keşif hizmeti veriyor. Ayrıca hurda fiyatlandırma ekspertizlerimiz sayesinde bakır hurdalarınıza en iyi fiyat garantisi veriyoruz. Bu arada elinizdeki bakır hurdalarının fotoğraflarını sitenin üstünde yer alan telefon numarasına WhatsApp ile göndererek en uygun hurda bakır fiyat teklifini alabilirsiniz.

Unutmayın ki Gölcük’te en güncel bakır hurda fiyatlarını size şirketimiz sağlayacaktır ve yine unutmayın ki sitelerinde sabit hurda fiyat listesi yayınlayan hemen hemen her şirket sizin için (özellikle yüksekte tonajlı hurda alımlarında) zarar demektir. Oysa bunun aksine şirketimiz Demircioğlu Hurdacılık sabit fiyat listesi yerine zaten sürekli hareketli olan hurda sektörünün nabzının attığı İstanbul Hurda Borsası’nı baz alarak size en güncel en iyi hurda fiyatını sunmaktadır.

Gölcük’te Sanayi hurdası alımları da yapmaktayız. Sanayiden çıkan tüm hurda çeşitlerini değerinde ve nakit olarak almaktayız. Demir parçaları, alüminyum parçaları, bakır parçaları, otomobil parçaları, kablo çeşitleri veya ikinci el sayılabilecek tüm hurda çeşitlerini en iyi fiyatlardan sizden alıyoruz. Bize telefon ederek fiyat seçeneklerimizi görüşebilir ve uzman eleman talep edebilirsiniz veya konteyner hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Gölcük’te özellikle 1999 depreminden sonra önem verilen kentsel dönüşüm projelerinde hayati bir öneme sahip olan yeniden inşa kapsamında binaların yıkımı görevini üslenmekteyiz. Şirketimiz uluslararası bina yıkım şartlarına uygun olarak yıkım yapmaktadır. Ayrıca şirketimiz Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından sertifikalandırılmıştır. Güvenli yıkım hizmeti veren şirketimiz işçi güvenliğine son derece önem vermektedir.

Bina yıkım işleri riskli olmasına rağmen şirketimiz modern iş makineleri ve iş güvenliği eğitimi almış deneyimli, kalifiyeli personelleri sayesinde ve gerekli risk analizlerini de yaparak güvenilir bir yıkım garanti ediyor. Ayrıca yıkımı yapılacak binaların tamamında değerli eşyaların sökümünü eşyalarınıza hiçbir şekilde değer kaybı yaşatmadan yapıyoruz. Bunların başında Pvc kapı pencere, çelik kapı, mutfak dolapları, parkeler, laminantlar, çini süslemeler ve mermer tezgâhlar bulunmaktadır.

Bu sayede yıkım öncesi çıkma malzemeleri ikinci el piyasasında değerlendirerek yıkım maliyetinizi düşürüyoruz. Yine karşılıklı anlaşmamıza bağlı olarak yıkımınızı hurda karşılığı yapıyoruz. Böylece yıkımdan çıkan demir hurdası, bakır hurdası ve diğer çeşit hurdaların değerlendirmesini yapıyor ve yıkımınızı ücretsiz de yapabiliyoruz.

Ayrıca şirketimiz yıkım yaptığımız binalardan moloz kaldırma işlemleri ve çevre düzenlemesi yaparak size dilediğiniz çalışma alanlarınızı tahsis ediyor. Gölcük ve Gölcük halkı bizim için çok değerli bunun için kentsel dönüşüm projelerine Demircioğlu Hurdacılık olarak büyük önem veriyoruz. Gölcük’te bina yıkım işlerinde size bir telefon kadar yakınız. Bizden fiyat almadan veya yukarıda bahsettiğimiz gibi hurda karşılığı yıkım teklifimizi düşünmeden bina yıkım anlaşması yapmayın. Bize iletişim sayfasındaki numaralardan veya aynı sayfadaki iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Teklif Alın