DARICA HURDACISI

Hurda Metal Geri Dönüşüm

DARICA HURDACISI

Temmuz 14, 2020 Kocaeli 0

Darıca geri dönüşüm sektörüne 25 yıldır hizmet veren şirketimiz atık metallerden yüksek kalitede hammadde üretmek için sürekli kendini geliştirme çabası içindedir. Bu nedenle, hurda metal geri dönüşüm için teknoloji pazarını yakından takip ediyoruz. Özellikle hurda ayırma ve paketleme işlemlerinde teknolojiye büyük önem veriyoruz.

Günümüzde Darıca civarında birçok firma demir ve demir dışı metalleri geri dönüşüme kazandırmak için yarışıyor. Darıca hurda sektörüne öncülük eden şirketimiz deneyimi ve aynı zamanda son derece uzmanlaşmış üretim ekipmanları ile piyasanın tüm gereksinimlerini karşılamaktadır.
Hurda tesislerimizde ekskavatör, presleme makinaları sayesinde bir çok hurda çeşidini çok kısa sürede ayrıştırıp presleyerek geri dönüşüme hasır hale getiririz. Darıca’daki fabrikalardan bazen büyük boyutlu hurda metal parçaları, özellikle dökümler çıkmaktadır. Şirketimizin uzmanlık alanına giren bu hurda çeşitleri için ekiplerimiz özel yöntem ve araç gereçler kullanmaktadır.

Demircioğlu Hurdacılık şirketimiz aynı zamanda sertifikalı atık yönetim firmasıdır. Yani kurumsal anlamda hurda metal geri dönüşümünün yanı sıra fabrika atıklarının güvenli bir şekilde ayrıştırarak bertaraftı konusunda da hizmet vermekteyiz.
Biz Demircioğlu Hurdacılık olarak kendimizi sektörde güçlü bir hizmet şirketi olarak görüyoruz. Ayrıca müşterilerimiz arasında sanayi kuruluşları, ticari kuruluşlar, belediye kurumları ve özel işletmeler ile devlet kurumları bulunmaktadır. Sanayi kuruluşları olarak genelde fabrikaların atık hurdası alımı yaparak çalışıyoruz. Belediyeler ise bize daha çok çöp nakliyesi için başvuruyor, ayrıca bir çok belediyeyle ortak kentsel dönüşüm projeleri yürütüyoruz. Bina yıkım hizmetleri verdiğimiz bölgelerin başında Fikirtepe ve Kartal ilçesi geliyor. Ayrıca birçok ticari kuruluş ile hurda satışı için anlaşmalar yapıyoruz.
Hurdacılık yaptığımız bölgelerin tamamında olduğu gibi Darıca’da da konteyner bırakarak adresten hurda alım hizmetini geliştiriyoruz. Darıca için hurda alım fiyatları öğrenmek istiyorsanız bizi hemen arayın!

Darıca hurda demir ve hurda alüminyum açısından zengin bir ilçe olması nedeniyle hurda firmaları için rekabet alanı haline gelmiştir. Ancak unutmayın ki güncel hurda fiyatları için mutlaka bizi aramalısınız. Özellikle alüminyum hurda fiyatı değişkenlik göstermekte olur, sabit fiyatlara kanmayınız.
Peki Darıca’nın Hangi Mahallelerinden Hurda Alıyoruz?
Abdi İpekçi Mahallesi
Bağlarbaşı Mahallesi
Bayramoğlu Mahallesi
Cami Mahallesi
Emek Mahallesi
Fevziçakmak Mahallesi
Kazımkarabekir Mahallesi
Nenehatun Mahallesi
Osmangazi Mahallesi
Piri Reis Mahallesi
Sırasöğütler Mahallesi
Yalı Mahallesi
Yeni Mahallesi
Zincirlikuyu Mahallesi

Darıca’da Alımını Yaptığımız Hurda Çeşitlerinden Bazıları
Arayiş Hurdası
Demir Hurdası
Bakır Hurdası
Alüminyum Hurdası
Fabrika Hurdası
Fabrika Çöp Hurdası
Sanayi Hurdası
İnşaat Hurdası
Şantiye Hurdası
Kablo hurdası
Kağıt Hurdası – Karton Hurdası
Yıkım Hurdası
Metal Hurdası
Çelik Hurdası
Çinko hurdası
Krom Hurdası – Paslanmaz Hurdası
Kurşun Hurdası
Lastik Hurdası
Makine Hurdası
Motor Hurdası
Sarı Hurdası – Pirinç Hurdası
Plastik Hurdası
Plywood Hurdası
Ray Hurdası
İkinci El Hurdası
Doko Hurdası
Depo Rafı Hurdası
ve diğer hurda çeşitlerinin alımını yapıyoruz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Teklif Alın