PENDİK HURDACISI

Hurda Metal Geri Dönüşüm

PENDİK HURDACISI

Mayıs 15, 2020 Anadolu Yakası Hurdacı 0

Firmamızın kablo hurdası alımında öne geçtiği, Pendik halkının (özellikle Dumlupınar Mahallesi) güvenini kazanmıştır. Bugün burada etkili ve yetkili hurdacı olarak para kazanmak isteyen tüm müşterilerimize hizmete açığız.

Sitemiz aracılığı ile sarı hurda fiyatları öğrenmeniz mümkün, ayrıca lastik hurdası için yüksek fiyat sunan kimse Esenler Mahallesi’ne kadar gelmiyor. Oysa şirketimiz en son bölgeye hurdacı getirmek için uğraşıyor.

Atık kağıt fiyatları yeniden artış sağlarken hemen zaman kaybı yaşamadan paraya çevirin. Bundan birkaç ay önce bakır hurdası için duyuru yapmıştık. Bize güvenen müşteriler iyi paralar kazandı. İşte geçen tarih gösteriyor ki hurda alımı için bize güvenebilirsiniz.

Açıklama:  pendik hurdacısı

Ülke üzerinde İstanbul kadar hurdacılar için gelişime uygun bir şehir daha yok. Bir ticari ve üretim işlemi burada oluyor. Ayrıca ülke nüfusunun büyük bir oranına sahip olan İstanbul iyi bir coğrafi konuma da sahiptir. Bu arada kağıt hurda fiyatlarının gelecek dönem iyi bir yükseliş yapabileceği şehirdir İstanbul.

Ray Hurdası alımlarında dönem dönem duyuru yaptığımız Pendik fabrika atık hurdası için çok sayıda kişiye ekmek kapısı oluyor. Pendik’te alüminyum hurda fiyatı sormak veya paslanmaz hurda için fiyat tekli almak için bizimle iletişime geçin.

 Sanayi hurdası ürünleri özellik bakımından hurda fiyatı düşük ürünlerdir. Ancak yedek parçaların da büyük bir oranının buralardan üretildiğini düşünürsek sektörde iyi bir paya sahip diyebiliriz. Sanayiden alüminyum hurdası sağlamak işimizin güzel olduğu kadar yorucu bir tarafıdır.

Pendik hurda fiyatları ile ilgili iyi bir araştırma yapan Orhangazi Mahallesi’nden bir vatandaş bir şekilde bizimle iletişim kuruyor. Çünkü hurda geri dönüşüme yön veren birçok fabrikaya ve tesise hurda madeni biz sağlıyoruz.

Fabrika hurdası eğer yakın zaman aralıkları ile alınmazsa ise fabrika üretimi için ciddi sıkıntılar demektir. Bu yüzden fabrika ve üretim tesislerinizin hurdasına talibiz. Ayrıca fabrikalarınıza ücretsiz konteyner bırakıyoruz.

Pendik  Velibaba Mahallesi’nden birçok müşteri bizi bölgedeki hurdalık alanlardaki kokunun artması şikâyetiyle arıyor. Buralardaki hurdalık alanlarla organik bir bağımız olmasa da bölge halkının huzuru için yardımcı olmak boynumuzun borcudur. Sorunun kaynağı bölgedeki hurda tesislerinin fabrikalardan aldıkları çöp hurdalarını zamanında geri dönüşüme kazandırmamaları yani bertaraf etmemeleridir. Öyle olunca da biriken çöpler yer yer dışarı taşıyor ve her geçen dakika koku yayıyor. Arayiş hurdası kazancı iyi diye herkes tarafından cazip görünen bir hurda çeşidi ama işin uzmanı olmayan kişilerce böyle sorunlara yol açabiliyor.

Bakır hurdası Pendik’te diğer ilçelere göre zaten oldukça fazla bulunuyor ama üretim tesisleri için diğer için bölgelerden buraya bakır nakliyesi yaptığımız dönemler oluyor. Yine hurda kağıt tüm ilçelerden fazla çıkmasına rağmen üretim sistem ve tesisleri burada olduğu için ihtiyaç fazla oluyor.

Bilmelisiniz ki internet birçok bilgiye ulaşımda kolaylık sağladığı gibi depo rafı hurdası gibi az bilinen hurdalarının satımı için de oldukça iyi bir araçtır. İstanbul’un diğer bölgelerine nazaran çevre durum değerlendirmesinde Anadolu yakası hurdacıları daha bilinçli hareket etmektedir. Çünkü bizim için hurda satışı veya hurda alışı çevre temizliğinden bağımsız bir oldu değildir. Yani biz hurdacılar çevreci bir bilinçle, işimiz ile ilgili tam bilgi sahibi ve sonuç odaklı çalışarak önce mahallemiz, ilçemiz, şehrimiz, ülkemiz ve dünyamız için son derece iyi şeyler yapmış oluruz.

Açıklama:  Hurdacı Pendik

Bir ara birkaç araç Krom Hurdası (Paslanmaz Hurdası) almak için Ahmet Yesevi Mahallesi’ne gitmiştik. Bir okulunun önünden geçerken bir görevlinin içinde bakır eşyaların da olduğu kutuları çöp tenekesine bıraktığını gördük. Dayanamayıp yanında durarak bakır hurda fiyatını bilip bilmediğini sorduk. Görevli aslında  bunları biriktirip her ay sonu satmayı düşündüklerini ama okula kadar gelip alacak bir hurdacı bulamadıklarından dert yandı. Biz Demircioğlu Hurdacılık olarak kilo tutarı fark etmeksizin tüm kurum ve okullara gittiğimizi belirttik. Ancak iyi bir tanıtım yapamadığımızın da farkına vardık. Özellikle plastik geri dönüşümü için hâlâ devam eden sosyal sorumluk projelerimiz var.

İnşaatlardan çıkan plywood hurdası gerçekte tekrar kullanılmaya uygun yapı malzemesinden yapılmaktadır. Bir grup inşaat şantiyesinden aldığımız bu hurdaları Fevzi Çakmak Mahallesi’ndeki toplu konut inşaatlarından kullanmak üzere çok uygun fiyattan sattık. Ve bingo alan inşaat şirketi gayet memnun olduğunu belirtti.

İstanbul hurda sektöründe hizmet veren ve hizmet alan birçok şirket sürekli piyasa araştırması yapmak istiyor. Ancak bu gerçekten bilgi ve zaman isteyen bir iştir. Bunun yerine bize telefon açarak istediğiniz tüm bilgilere çok kısa bir sürede ulaşabilirsiniz.

İnşaat hurdası geri dönüştürülmesi kolay malzemeler olmasına karşın hurda sektöründe biriktirilmesi, toplanması, nakliyesi en zor olan hurda çeşitlerindendir. Bunların içinde çelik hurdası anlamlı ölçüde kazanç sağlar ancak o da inşaatlardan ziyade fabrika çöp hurdası içerisinde daha çok olur.

Türkiye’de bazen devlet hurdacılık için önemli adımlar atmaktadır. Hurda araç yasası bunlardan biri ama asıl olan böyle projelere devam etmek yani sürekli uygulamak. Bu tarz uygulamalarla hurda bakır fiyatı belirli bir oran arasında sabitlenebilir. Diğer türlü hiçbir hurdacı güncel bakır fiyatlarını ön göremiyor. Ayrıca bazı fabrika çöp temizliği yapan şirketlerin serbest hurda kuru çalışmaları yaptıklarını görüyoruz. Örneğin Pendik Kaynarca civarı sonra Çamçeşme Mahallesi’nde üretim için kurulan tesisler hurda sektörü için önemli artık. Özellikle kurşun hurdası ve hurda krom fiyatları burada biraz fazladır. Oysa İstanbul hurda fiyatları çeşitli ihtiyaç, belirli kaynak, ani haberler gibi olaylardan etkilenmekteyse de İstanbul metal borsası sayesinde belirli bir kur oluşmuş durumdadır.

 Güncel hurda fiyatları için düşünmek gerekirse hurda alanlar ilk “hurda demir kilosu kaç para” diye merak ediyor. Şantiye hurdası veya yıkım hurdası olanlar ise yüksek tonajda kayıplarının olup olmayacağını soruyor. Böylece kar oranlarını belirleyip verilen teklife göre kabul etmek ya da reddetmek durumda olacaklar.

Diğer satılık hurda türlerinden plastik hurdası pek etkilenmiyor kaynak sıkıntısı olmadığı sürece. Sadece zor zamanlarda soyma bakırda olduğu gibi plastik hurdası bulmak da sıkıntılı olabiliyor. Bu durumlarda da hurdacı kaynak bulmak için gerek bütün Anadolu yakası gerekse Kocaeli yahut Avrupa yakasındaki hurdacılar ile iletişime geçmek durumunda kalıyor.

Pendik’te birçok şirket bina yıkımı çalışmaları yapmaktadır. Ancak size en iyi fiyat teklifi sunan biziz. Ayrıca bina yıkımından çıkan hurda alüminyumalikobant en uygun şekilde paraya çevriliyor. Özellikle Kaynarca hurdacılar için hatta bilakis önde gelen demir hurdacıları için önemli bir yerdir. Çünkü ekonominin canlı olduğunu bilen hemen hemen her firma burada.  İstanbul hurdacı firmaları buraya zaman ayırmak için yarışırken bölgedeki yatırımdan dolayı birçok fırsat doğuyor.

Pendik’teki hurdacılar modern uygulama yöntemleri ile hurda aramak için birçok teknik öğreniyorlar. Teknolojiyi en iyi kullanan hurdacı şirketi kendi markasını yaratmış oluyor. Örnek Kavakpınar Mahallesi buradaki modern tesisler sonunda yeterli hurda metal elde ederek sıcak paraya kavuştu.

Birçok işletme neredeyse sarı hurdası pirinç hurdası almak istemiyor oysa vatandaş en iyi kar oranının burada olduğunu biliyor. Hurda demir fiyatı ile kıyaslanınca çok iyi bir oran. Ama bakır kablo fiyatları ile kıyaslanınca hesap değişiyor.

İkinci el hurdası biçim olarak bozulmamış, az kullanılmış özelliğini kaybetmemiş malzemelerden hatta makinelerden oluşuyor. İkinci el hurda alım satım hakkında uzman bilgisi almak veya ikinci el mağazamızdan alış veriş yapmak için bizi arayın.

Hurda kablo, mekânlardaki görevini artık yapamayan kabloların bir cep telefonu aramasıyla bize gelmesi ve dikkatli bir çalışma sonucunda hızla geri dönüşüme kazandırılması olarak sonuçlanır.

Demir hurdası bulmak çok araştırma isteyen veya yetenek gerektiren bir süreç değil. Aksine tamamen basit bazı temel adımlardan oluşan yani bölüm bölüm ilerleme gerektiren bir süreç. İyi bir metal hurdası tedarikçisi olarak projelerimize yavaş başlarız başarılı bitiririz. Faaliyetlerimizin bir çok imkan dahilinde en iyi hurdayı bulmakla biter.    

Gerekli kent araştırması yaparak alüminyum hurdası tedarik için paydaşlarına maksimum katkı sağlayan firmamızı tercih etmekle en doğrusunu yaparsınız. Farklı ve ekonomik çözümler üreten şirketimiz deyim yerindeyse mahalle aralarından hurda alarak hurda bulmaya yönelik son derece önem arz eden işlemler yapmaktadır. Aldığımız hurdaların toplam değer tutarını hemen nakit ödemek ilkemiz oldu. Siz sayın ziyaretçimiz de bu eşsiz imkânlardan yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Şirketimiz fabrika çöp hurdası alımları da yapmaktadır. Böylece doğal yaşam alanlarımız olan şehirlerimizin geri dönüşüme katkılarını hızlandırmış oluyoruz. Ayrıca daha önce çöpe giden milli servetimizi kurtarmış oluyoruz. Böyle önemli bir konuda kurum olarak rol almaktan mevcut yönetim kurulumuz adına gurur duyuyoruz.

Kâğıt hurdası veya karton hurdası başka piyasa ile kıyaslanamayacak derecede geniş bir yelpazeye sahiptir. Giderek genişleyen bu hurda atık kağıt karton yelpazesi genellikle sektöre yön veren tüketici bazlı genişlemektedir. Kağıt Pazar payı her zaman yüksek olan bir ham maddedir. Mesela ağır sanayiden, fotoğrafçılara, okullardan, mahalle bakkalına kadar her kesime lazım olan bir şeyden bahsediyoruz. O yüzden geri dönüşümü mutlaka olması gereken bir üründür. Şunu belirtmek isteriz ki kâğıt geri dönüşüm sektöründeki rolümüzü sürekli artırmak için çalışıyoruz. Adres neresi olursa olsun, kg fark etmeksizin tüm atık kâğıt karton çeşitleri için hizmetinizdeyiz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Teklif Alın