DEMİR HURDASI

Hurda Metal Geri Dönüşüm

DEMİR HURDASI

Mayıs 15, 2020 Hurda 0

Demirin kullanım alanı oldukça fazladır ve geri dönüşüm sektöründe de çok rağbet görmektedir. Şirketimiz demir hurdasını günlük hayata geri kazandırmayı amaçlamaktadır.

İstanbul’un Anadolu ve Avrupa yakasında, deneyimli personel, kaliteli donanım ve ekipmanlarımız ile hizmet sunmaktayız. Geniş çalışma sahamızla İstanbul’un hangi ilçesinde olursanız olun çok kısa bir süre içerisinde gelip demir hurdanızı değerinde alıyoruz. Bize danışmadan hurda satışı yapmamanızı öneririz. Zira en güncel demir hurdası fiyatını bizden öğrenirsiniz.

Günlük hurda fiyatları listesine göre demir hurdanızı en yüksek fiyat değerinden alacağımızı garanti ediyoruz. Bunun için tek yapmanız gereken bizi aramanız.

Her türlü demir hurdasını deneyimli çalışanlarımız ve geniş araç seçeneklerimiz ile size hiçbir zahmet vermeden gelip kapınızdan alalım. Bizim için önemli olan müşteri memnuniyeti ve geri dönüşümün sağlanabilmesidir. Fiyat ikinci plandadır. Diğer şirketlere nazaran demir hurdanızı daha yüksek fiyattan alalım, hem hurdanız emin ellerde olsun hem içinize sinen, memnun olacağınız bir alışveriş yapmış olun.
Hurda fiyatları İstanbul için sürekli değişmekte çünkü sektör olarak hurda bir çok olaydan etkilenmektedir. Örneğin hurdadan haberler için araştırma yapan Kartepeli hurdacılar bölgelerinde yaşanan fabrika kapatma olaylarından sonra sizce demirin kilosunu kaça alıyordur? Tatbikî daha düşük, yani bu oran direk belli olmasa da Gebze ile kıyaslanınca anlaşılır.
İstanbul’da makine hurdası için araştırma yaptığımız ilçelerin başında Beykoz geliyor. Son zamanlarda ise İkitelli hurdacılar sitesine Kandıra civarından metal geri dönüşüm için değişik hurda türleri gelmekte.
Hurda demir Darıca yakınlarında daha çok arayiş hurdası olarak bulunuyor. Bunun sebebi ise bölgedeki fabrikaların yoğun üretim çabaları. Bu civarda da demir hurda fiyatları fabrika üretim dönemlerinden etkilenmektedir. Hurdacı olarak bu dönemleri iyi takip ediyoruz ki en uygun hurda demirin fiyatı aralığını yakalayabilelim.

Ataşehir hurdacı şirketleri için hurdalık sıkıntısının başladığı bir yer haline geldi. Bölgedeki geniş arsaların inşaat şirketlerine devri hurdalık alanların daha dışarılara kaymasına neden oldu. Mesela Derince ile kıyaslama yaparsak hurda merkezi diyebileceğimiz hurdalık alanlar burada yerleşim yerlerine daha yakın iken Ataşehir’de çok uzaktır. Derince demişken İzmit hurda alım fiyatları ve güncel hurda demir fiyatları için hatta elinizde tonaj önemsiz satılık hurda varsa hurda alım satım için bizi arayın.
Hurda firmaları Başiskele civarına ilgi duymaya başlayalı çok olmadı. Ama biz buradan hurda konteyner temin etmeye başlayalı çok zaman geçti. Hatta Sultanbeyli’deki “inşaat şantiye alanlarına konteyner bırakan” ilk firmayız.
Günlük hurda demir fiyatlarını takip eden firmamız bunla yetinmiyor genel hurda borsasını yorumlayarak “hurda demir fiyatları ne zaman yükselir” sorusuna cevap arıyor. Ayrıca yerel piyasada çolakoğlu hurda fiyatları kıyaslama aracımız.
Körfez civarında hurda demir fiyatı için demir hurdacıları bizi ziyaret etmekte, demir talaşı fiyatı için ise Tuzla ve Karamürsel hurdacılık yapanların referans aradığı yerlerdir. Diğer bir taraftan ise Gölcük sanayi hurdası, Çekmeköy ray hurdası ile ön plana çıkmıştır.
Anadolu yakası hurdacı şirketleri arasında İstanbul hurda piyasasının nabzını tutan, özellikle inşaat hurdası ve diğer hurda metal çeşitlerinin alım satımı ile meşhur olmuş bir şirketiz. Örneğin Kartal ve Sancaktepe hurda alanlar için uğrak yeri ama bizim buralar hurda geri dönüşüm merkezidir. Yine Ümraniye hurdacılar için arada iş yapılan bir yer iken bizim için sadece hurda alımı değil bir çok anlama gelen iş yuvamızdır. Pendik ve Maltepe ise şantiye hurdası konusunda bir numaralı mekanlarımız. Şile yakınlarında ise daha motor hurdası ile ilgili iş yapıyoruz.
Çayırova hurda alımı ve hurda satışı yaptığımız asıl merkezimizdir. Ayrıca bölgeye ve Dilovası’na satılık hurda konteyner temin etmekten gurur duyuyoruz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Teklif Alın