ÇAYIROVA HURDACISI

Hurda Metal Geri Dönüşüm

ÇAYIROVA HURDACISI

Mayıs 19, 2020 Kocaeli 0

Kocaeli Çayırova hurdacı merkezimizin ve geri dönüşüm tesisimizin bulunduğu ilçedir. Hurda geri dönüşüm tesisimiz modern olduğu kadar hurda sektörünün ihtiyaç duyduğu tüm hurda çeşitlerinin temini konusunda da başarılıdır.
Çayırova’da 1992 yılından beri hurda sektörünün nabzını tutan, bölgede güvenilir hurda alım satımı ile ün yapmış, uluslararası standartlarda hurda geri dönüşüm hizmeti veren bir şirketiz.

Marmara bölgesi genelinden demir hurdası, fabrika atık hurdası, alüminyum hurdası, bakır hurdası gibi hurda çeşitlerini toplayan Demircioğlu Hurda alım gücünü her geçen gün daha da arttırmaktadır.
Bizi Neden Tercih Etmelisiniz?
 Tüm Hurda Metal Çeşitleri Satın Alınır
 Kolay Ulaşım ve İletişim
 Hurda ücreti için en iyi fiyat
 Anında Nakit Ödeme
 Hızlı Hurda Transferi
 Yüksek Tutarlı Alımlarda Anında Para Havalesi
Müşteri hizmetlerimize büyük önem vererek, tüm müşterilerimizin hurda hizmetlerimiz hakkında kapsamlı bilgi aldığından emin oluyoruz. Fiyatlarımızın tamamı İstanbul hurda borsası listelerine bağlıdır. Ayrıca hurdayı almak için gelmeden önce güncel hurda fiyatı hakkında daima bilgilendirileceksiniz.

Büyük miktarlarda hurda alırken, pazarlığa açığız ve hizmetlerimizi uzun süre kullanmaya karar verirseniz, hurda için toplu olarak özel fiyatlar teklif edebiliriz. Hurda metal alım satımının yanı sıra, fabrika çöp temizliği, moloz nakliyesi, bina yıkım işleri de yapmaktayız.
Üretim tesislerinizde ne üretirseniz üretin mutlaka imalat artıklarınız oluşmaktadır. Her gün az da olsa ortaya çıkan bu atıkların üretim kalitenizi olumsuz etkilemesi için buradayız. Çayırova hurdacısı olarak fabrika araiş hurdalarınıza talibiz. Hurda metal sizin için bir sorun haline gelmesin. Çünkü bunlar geri dönüşümlü malzemelerden oluşan bir atık değil aynı zamanda sizin için bir kayıptır, çünkü hurda metalden gerçek para kazanabilirsiniz!
Çayırova Mahallesi geneline hizmet sunan şirketimiz sahip olduğunuz ve kurtulmak istediğiniz tüm hurda metallerle ilgilenecek bir şirkettir. Ayrıca Şekerpınar Mahallesi’nde bulunan fabrikalar hurdacı arıyorsanız yağmur çamur demeden çalışan şirketimiz ile tanışın. Siz üretime devam edin çöp nakliyesine biz bakarız! Aslında bu işlemin ne kadar hızlı ve kolay olmasına şaşacaksınız. Demircioğlu Hurdacılık ile sıkıntılı atıklar güvenli ve kolay bir şekilde atılabilir.
Çayırova Özgürlük Mahallesi’nde hurda birikiminiz var ise tüm hurdanızı çeşidine göre ayrıştırın ve düzenleyin ( ne kadar düzgün o kadar az fire demek). Tüm metallerinizi düzgün bir şekilde topladıktan sonra, artık hurdacı aramanızın zamanı geldi. Çayırova genelinde en iyi hurda fiyatı için bizi arayın!

Sanayi ağırlıklı olan Cumhuriyet Mahallesi için hurda alımlarımızda modern ölçeklerimizle, hurda metalinizin ağırlığı hakkında kesin ölçüm yapıyoruz. Ayrıca Atatürk Mahallesi içinde hurda metal tartıldıktan sonra, toplanmaya başlıyoruz. Vinçler ve diğer gerekli aletlerle, metal kazıkların boyutlarına bağlı olarak, tüm çöpleri aracımıza koyabiliriz. Metal hurdasının tamamı yüklendiğine göre, ödeme zamanıdır. Ödeme, yükün ağırlığına bağlıdır.
Kocaeli Çayırova Yeni Mahallesi çöplerini alıp geri dönüştürüyoruz ve temiz bir mahalle için her geçen gün daha çok çabalıyoruz.
İnönü Mahallesi’nde Hurda Metal Geri Dönüşüm işletmesi olarak müşterilerimize hızlı ve güvenilir bir hizmet sunmaktayız. Ayrıca kamyonlar da dahil olmak üzere geniş araç yelpazemizi kullanarak hurda toplama hizmeti sunuyoruz.
Fabrika temizliği, metal toplama, bina yıkımı, çatı söküm işleri ve saha temizliği için Emek Mahallesi’nde hizmetler sunuyoruz.
Akse Mahallesi’nde hurda bakır, pirinç hurdası, hurda alüminyum, hurda paslanmaz çelik, kurşun hurdası, çeşitli kablo hurdası ve demir hurdası için yüksek fiyat ödüyoruz.
Çayırova mahallelerinin tamamında metal atıkları ve çöpleri toplama hizmeti sunuyoruz. Üstelik metal geri dönüşüm işinin her alanında, her türlü sorularınıza cevap veren, sorunlarınızın çözümünde tavsiyede bulunan ve yardımcı olmak için elinden gelenin fazlasını yapan size her zaman dostça davranan alanında bilgili ve deneyimli personellere sahibiz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Teklif Alın