BAKIR HURDASI

Hurda Metal Geri Dönüşüm

BAKIR HURDASI

Mayıs 19, 2020 Hurda 0

Bakır hurdası değerli hurda metallerindendir. Şirketimiz bakır hurdası alımında İstanbul’un önde gelen şirketlerindendir. Avrupa ve Anadolu yakasında her türlü bakır hurdası alımı yapmaktayız.
Soyma bakır hurdası, lama hurdası, plaka hurdası, levha bakırı hurdası, boru bakır hurdası, filmaşin bakır hurdası, trafo bakırı hurdası, kalıp bakır hurdası, bakır talaşı, bobin bakır hurdası, tombak bakır hurdası, kalın yanık bakır hurdası, teneke bakırı gibi her türlü bakır hurdasını gelip yerinde alıyoruz.
En güncel bakır hurdası fiyatı listesine göre piyasayı takip ederek bakır hurdalarınızı güncel değerinde alıyoruz. Bakır hurdası alımında İstanbul’daki en büyük ve en tecrübeli şirketlerden biriyiz.

Bakır hurdası parçaları

Trafo bakır hurdası

Hurda Bakır

Hurda bakır talaşı

Soyma bakır hurdası

Kurulduğu günden bu yana öncelikli olarak müşteri memnuniyeti esasına dayalı olarak hizmet vermekteyiz. Bu yüzden sizlere en yüksek bakır hurdası fiyatlarını sunuyoruz. Elektronik kantar ile şeffaf tartım yapıp hurdanızı anında nakite çevirelim.
Hurdacılık geri dönüşüm sektörünün ilk adımıdır. Demircioğlu Şirketi olarak geri dönüşümün öneminin farkındayız ve bu yüzden hurdaya ve hurdacılığa değer veriyoruz. Her türlü hurdanın bir şekilde geri dönüşümü sağlanabilir.
Şirketimiz ülkemizdeki tabii kaynakların tükenmesini engelleyerek geri kazanım ile tekrar kullanılmasını amaçlamaktadır. İmalat artığı, fabrika artığı, inşaat artığı ve atıl durumdaki her türlü bakır hurdanızı geri dönüşüme kazandıralım.
Demircioğlu Hurdacılık olarak sigortalı ve tecrübeli çalışanlarımız ile işçi ve iş güvenliği kurallarına uygun olarak çalışmayı prensip ediniyoruz. Bakır hurdalarınızı güvenli bir şekilde hiçbir aksaklık yaşanmadan geniş araç seçeneklerimiz ile gelip yerinde alalım.
Demircioğlu hurdacılık olarak bir defa hurda alımı yaptığımız yerlere hep ikinci defa çağırılmışızdır. Bunda en büyük etken, şirketimizin müşteri memnuniyetine verdiği değer, çalışanlarımızın güler yüzü, temiz ve güvenilir çalışma prensibi ve pazarlıkta müşterilerimizin hep memnun ayrılması olmuştur. Bakır hurdası bizim işimiz. Bizi arayın, hurdanız bizimle değer kazansın.
Hurda geri dönüşüm merkezlerimiz Kocaeli Çayırova, Pendik, Ümraniye ve Sultanbeyli’de olmasına rağmen İstanbul Avrupa yakasındaki Avcılar şubemiz aracılığı ile tüm “Marmara bölgesinden hurda alımı” yapmaktayız.
Özellikle bakır hurda çeşitleri alımında ücretsiz keşif imkanı sunan şirketimiz hurda bakırlarınızın değerini anında nakit olarak ödemektedir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Teklif Alın