ALÜMİNYUM HURDASI

Hurda Metal Geri Dönüşüm

ALÜMİNYUM HURDASI

Mayıs 19, 2020 Hurda 0

İstanbul Anadolu yakasının Ümraniye ve Sultanbeyli ilçeleri başta olmak üzere, İstanbul’un Anadolu ve Avrupa yakasında tüm ilçelerden alüminyum hurda alımı yapmaktayız. Bize ulaşabilmeniz için sitemizin en üstünde yer alan telefon numarasını arayabilirsiniz.

Hurda alüminyum geri dönüşüm firmalarının en güncel fiyatlarını yine bizden öğrenebilirsiniz. Günden güne değişen alüminyum hurda fiyatları en güncel şekilde sizlere sunmaktayız. Anadolu yakasında hurdacı denilince ilk akla gelen Demircioğlu Hurda’dır. Hurda alüminyum için adresten alım imkânı ve en iyi fiyat seçeneği sunuyoruz. Ayrıca alüminyum hurda değerinizin tamamını en yakın hurdacı olarak hemen nakit ödüyoruz.
Şirketimiz her türlü alüminyum hurda alımı yapmaktadır. Doğrama alüminyum hurdası, İmalat artığı alüminyum hurdası, ofset matbaa alüminyum hurdası, kalıp alüminyum hurdası, araç jant alüminyum hurdası, alüminyum makine hurdası ve daha birçok alüminyum ve alaşımı hurdalarınızı adresinizden almaktayız.

Alüminyum Geri Dönüşümü Neden Önemlidir?
Alüminyumun esnek ve çok yönlü bir metaldir. Hafif olmasına rağmen yüksek dayanıklıdır. Oksidasyona karşı direnci yüksek bir metaldir. Bu yüzden, başta ulaşım ve inşaat sanayi olmak üzere birçok sektörde kullanılan bir malzeme haline gelmiştir.
Madenden alüminyum üretimi hurdadan üretiminden çok daha maliyetlidir. Kullanım alanı bu kadar geniş olan alüminyumun daha az maliyetli olan geri dönüşüm yolu ile kullanıma kazandırılması daha doğrudur. Bu hem ülke ekonomisi açısından hem de doğal kaynaklarımızın tükenmemesi açısından çok önemlidir.
Geri Dönüşümüne Katkı Sağladığımız Hurda Alüminyum Çeşitlerinden Bazıları
Alüminyum Kutu İçecek Hurdası: Kola kutuları, bira kutuları, meyve suyu kutuları gibi alüminyumdan yapılmış içecek hurdalarıdır.

Sert Alüminyum Hurdası: Araçların firen balatalı, bisiklet parçaları, hurda piston parçaları örnek verilebilir.
Alüminyum Profil Hurdası: Genellikle kapı ve pencerelere çerçeve olarak kullanılır, demir ile desteklenerek hem sağlam hem estetik bir görünümü olur.

Alüminyum Kap, Tas, Tencere, Tava (Mutfak gereçleri): Alüminyum paslanmaya karşı dirençli oluşu ve esnek bir yapıya sahip olması sebebiyle mutfaklarda yerini fazlaca almıştır.

Alüminyum Jant Hurdası: Özellikle kaza veya tamir sırasında hasar görmüş araç jantları hurda jant için örnek verilebilir.

Alüminyum Matbaa Kalıp Hurdası: Baskı yapan yerlerin yazıyı kâğıda aktarmada kullandıkları alüminyum özellikle ince baskı denen plaka kaplama şeklinde kullanılır.
Alüminyum Levha Hurdası: Özellikle nesne kaplama amaçlı kullanılan alüminyum çeşitleri örnek verilebilir. Bunlardan en çok bilinenler veri kabloları için tüneller, zemin kaplama, plaka şeklinde kaplamalardır.

Hurda Alüminyum Kilosu Kaç Paradır?
Hurda alüminyum fiyatları günden güne değişmektedir. Şirketimiz en güncel hurda alüminyum fiyatlarını takip ederek hurdalarınızı en son ve en yüksek fiyata göre almaktadır. Güncel hurda alüminyum fiyatlarını öğrenmek için sitemizin en üstünde yer alan numarayı arayabilir. Watsapp’tan fotoğraf göndererek elinizdeki hurda alüminyum çeşidine göre ürün fiyatı alabilirsiniz.
Bize Nasıl Ulaşabilirsiniz?
Bize ulaşabilmeniz için yapmanız gereken tek şey; sitenin en üstünde bulunan numarayı aramanızdır. Bizi arayın, bulunduğunuz yere en yakın bürolarımızdaki çalışan personellerimiz ile sizlere ulaşalım. Deneyimli çalışanlarımız ile gelip alüminyum hurdanızı kapınızdan alalım. Ayrıca aynı numaraya watsapp’tan mesaj atarak da bize ulaşabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Teklif Alın